1. Home>
  2. Rozwiązania>

Zarządzanie czasem pracy

8520

Nasze rozwiązanie ułatwia codzienne zarządzanie czasem pracy Twojego zespołu. Korzystanie z nowoczesnego oprogramowania pomaga zautomatyzować procesy w firmie, co oszczędza czas i zmniejsza liczbę pomyłek. Dzięki samoobsługowym narzędziom umożliwiasz pracownikom rejestrowanie czasu pracy oraz nieobecności, podczas gdy Ty zyskujesz przestrzeń do zajmowania się strategicznymi projektami HR.

8520

Sprawiamy, że Twój czas staje się cenny!

Zarządzanie czasem pracy

Korzystaj z elektronicznych narzędzi do zarządzania czasem pracy poprzez samoobsługę i integrację z systemem płacowym oraz systemami HR i ERP.

Planowanie harmonogramu zespołu

Popraw efektywność pracy Twojego zespołu, zagwarantuj oszczędność czasu i dostosuj się do wymogów związanych ze zmianami intensywności pracy poprzez planowanie zapotrzebowania względem dostępności pracowników.

Księgowanie kosztów

Automatycznie przyporządkowanie kosztów płacowych do właściwych kont zaoszczędzi Twój cenny czas.

Ansel logo SD Worx
Największa wartość dodana, jaką uzyskaliśmy po wprowadzeniu systemu SD Worx Zarządzanie Czasem Pracy, to odciążenie działu HR w kwestii administracyjnej. Teraz ten obowiązek spoczywa na menedżerach działów, ale to też, jak gdyby dla nich jest dodatkowy plus, ponieważ oni mają dostęp do kalendarzy swoich pracowników. Mają podgląd, mogą bardzo łatwo ustawiać i zarządzać czasem pracy swojego działu.
Magdalena Lawera - Garlicka, HR Manager Poland & CEE; Proxy of the Management Board, Ansell Services Poland Sp z o.o.
Obejrzyj video referencje

Ansell Services Poland

Zobacz korzyści z wdrożenia rozwiązania SD Worx Zarządzanie Czasem Pracy!

    SD Worx Workforce Management

    Wasz czas jest cenny!

      Umów się na prezentację demo