1. Home>

Rozwiązania

Niezależnie od tego, ilu masz pracowników lub w jakiej branży działa Twoja firma, SD Worx zawsze ma rozwiązanie, które pomoże Ci zarządzać oczekiwaniami pracowników lub kierownictwa, zarówno w kraju, jak i za granicą.

8520
8520

Płace & Kadry

System płac w znacznym stopniu wpływa na kulturę organizacyjną firmy. Nie oznacza to jednak, że procedura naliczania płac musi być pracochłonna i skomplikowana. Zachowaj zgodność z przepisami prawa, utrzymując jednocześnie wysoki poziom zaangażowania i lojalności pracowników dzięki precyzyjnym i terminowo wypłacanym wynagrodzeniom.

  Dowiedz się więcej
  8520

  Zarządzanie czasem pracy

  Dzięki przyjaznemu dla użytkownika rozwiązaniu do zarządzania czasem pracy upraszczamy rutynowe obowiązki administracyjne. Nowoczesne oprogramowanie automatyzuje procesy, co zmniejsza liczbę błędów i oszczędza czas. Pracownicy mogą rejestrować swój czas pracy i nieobecności przy pomocy narzędzi samoobsługowych, co umożliwia odciążenie menedżerów od zadań administracyjnych. Dzięki temu mają więcej czasu na pracę nad strategicznymi inicjatywami HR w firmie.

   Dowiedz się więcej
   8520

   Międzynarodowe rozwiązania płacowe

   Firmy prowadzące działalność międzynarodową jako główne problemy związane z płacami wymieniają zapewnienie zgodności z przepisami prawa, stworzenie odpowiedniego modelu operacyjnego oraz zarządzanie dostawcami usług. Jak możemy pomóc? Oferujemy rozwiązanie "Glocal", które łączy w sobie lokalną wiedzę, wewnętrzną technologię płacową, usługi płacowe w 17 różnych krajach europejskich oraz globalne zarządzanie. W ten sposób można uniknąć stresu związanego ze złożonością i zgodnością z przepisami prawa.

    Dowiedz się więcej