1. Home>
 2. Rozwiązania>
 3. Zarządzanie czasem pracy>

UKG Pro Workforce Management

Ultimate Kronos Group (dawniej Kronos) jest wiodącym dostawcą rozwiązań 
w zakresie Workforce Management. Branżowe rozwiązania pozwalają na efektywne zarządzanie pracownikami w firmach produkcyjnych i handlowych, zakładach opieki zdrowotnej, instytucjach edukacyjnych oraz rządowych bez względu na ich wielkość.

Person nutzt die HR-Software von SD Worx

Zarządzaj pracownikami przyszłości już dziś

Rozwiązanie UKG Pro Workforce Management zostało zbudowane tak, aby już dziś zarządzać pracownikami przyszłości wykorzystując uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję (AIMEE) – zarówno do predykcji potrzeb obsady stanowisk, jak i wspomagania podejmowania codziennych decyzji przez menedżerów. Każdy element systemu – architektura, user experience, funkcjonalność, możliwości integracyjne, dostęp do danych, konfiguracja i wsparcie powdrożeniowe – został zaprojektowany tak, aby pomóc firmom zoptymalizować najcenniejsze zasoby, czyli czas pracy pracowników. Jest ono oparte na 3 filarach: 

 • Work Your Way – pracownicy z różnych pokoleń oczekują spersonalizowanych rozwiązań technologicznych, które pomogą im być produktywnymi i zaangażowanymi podczas dnia pracy – zapewniając dostęp z dowolnego urządzenia, możliwość pracy zespołowej i spełnienia wymagań branżowych. 
 • Work Smarter – pomoc w rozwiązywaniu krytycznych problemów związanych z zarządzaniem personelem poprzez dostarczanie proaktywnych informacji i rekomendacji – zanim potencjalne problemy będą miały negatywny wpływ na zaangażowanie i wyniki finansowe. 
 • Work in a Modern Cloud – praca w nowoczesnej chmurze, która wykorzystuje innowacyjne technologie takie jak sztuczna inteligencja i przetwarzanie pamięciowe. Dzięki rozbudowanym API i platformie integracyjnej współpracuje z już istniejącymi systemami.
  UKG_Authorized

  Już dziś omów swoje potrzeby w zakresie cyfrowego HR z naszym niezawodnym zespołem

  Skontaktuj się z nami