1. Home>

O nas

Wnosimy iskrę sukcesu w samo serce Twojej firmy, aby rozpalić ludzi i rozwinąć firmę.

Mamy ponad 75 lat doświadczenia w oferowaniu rozwiązań umożliwiających obserwowanie rozwoju ludzi podczas całej ścieżki kariery, od poszukiwania pracy do zakończenia kariery.

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim co dotyczy świata pracy, ze szczególnym uwzględnieniem Europy i jej specyfiki.
Nasze spostrzeżenia przekładamy na rozsądne i praktyczne rozwiązania oraz inspirujące trendy, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy jesteście zawsze o krok do przodu.

Kontakt z nami
8520
SD Worx Local presence

FAKTY I LICZBY

 • Mamy 75+ lat doświadczenia w dziedzinie kadr i płac
   
 • Zatrudniamy ponad 7 500+ specjalistów HR
   
 • Każdego miesiąca obsługujemy ponad 5.7 milionów pracowników
   
 • Obsługujemy ponad 90 000 klientów
   
 • Nasze usługi dostarczamy do ponad 150+ krajów na całym świecie
   
 • Jesteśmy obecni w 26 krajach
   
 • W 2023 roku osiągnęliśmy skonsolidowany obrót w wysokości ponad 1.058 mld euro 

  Wspieramy Cię w cyfrowej transformacji zarządzania zasobami ludzkimi, poprawiając efektywność procesów i utrzymując koszty pod kontrolą. Pomagamy stawić czoła wyzwaniom globalizacji, ponieważ dajemy Tobie możliwość zarządzania i rozwoju Twoich pracowników na całym świecie w sposób spójny i jednolity z polityką firmy, ale zgodny z lokalnymi przepisami prawa.

  Pomagamy uniknąć inwestycji technologicznych, które niosą ze sobą ryzyko szybkiego "starzenia się", lub projektów, które trwają latami. Dzięki naszym intuicyjnym i prostym w użyciu rozwiązaniom, pomagamy pracownikom w przyswajaniu nowych narzędzi i wprowadzaniu zmian.

   Historia firmy

   Des solutions de staffing adaptées à vos besoins1945-1960

   W 1945 roku pracodawcy w Belgii tworzą SD Worx, firmę zajmującą się administrowaniem płac.

   Idea1960-2000

   SD Worx jest pierwszą firmą zajmującą się płacami, która wdrożyła technologię już w 1960 roku. Nadal rozwija się poprzez innowacje, rozszerzając swoją ofertę poza płace.

   Possibilities - Wayfinding2000-2010

   SD Worx rozpoczyna swoją europejską podróż i rozszerza działalność na Luksemburg, Holandię, Francję i Niemcy.

   Performance up2010-2015

   SD Worx wprowadza pierwsze paneuropejskie rozwiązanie w zakresie płac. W 2015 roku zasięg SD Worx Global Payroll Network zwiększa się o USA i Kanadę.

   efficiency-icon-120x1202015-2019

   SD Worx jest obecny w krajach Beneluksu, we Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii i na Mauritiusie. Globalna sieć płac SD Worx obejmuje Azję. SD Worx przejmuje Protime, lidera rynku w zarządzaniu pracownikami. SD Worx rozszerza działalność na elastycznym rynku pracy.

   Erkenntnisse sammeln2020

   SD Worx przejmuje Pointlogic HR, rozwiązanie do zarządzania nagrodami i świadczeniami, oraz Adessa Group, zwiększając swoje możliwości konsultingowe w zakresie technologii chmury HR. SD Worx przejmuje Globepayroll, międzynarodowe rozwiązanie SaaS w zakresie płac i podstawowego HR. Globalna sieć płac SD Worx obejmuje teraz 150 krajów.

   Employer Branding2021

   SD Worx otwiera biura w Hiszpanii, Polsce i we Włoszech oraz przejmuje Aditro, zwiększając swoją obecność w krajach nordyckich. SD Worx jest większościowym udziałowcem Teal Partners, firmy zajmującej się transformacją cyfrową oraz przejmuje launch!, dalej zwiększając swoje możliwości SAP SuccessFactors.

   Expertise / Knowledge2022

   SD Worx przejmuje większościowy pakiet udziałów w Huapii, rozszerzając swoją ofertę w zakresie zarządzania talentami, a także przejmuje HR PRO, Intelligo i Integhro, zyskując HR Tech i zwiększając obecność w Europie.

   Software voor personeelszaken2023

   SD Worx wita menadżera inwestycyjnego CVC i przejmuje Gavdi Poland.

   Jeśli pasjonujesz się światem kadr i płac oraz nowoczesnymi technologiami lub interesuje Cię praca związana z odpowiedzialnością wobec innych, jak np. naliczanie wynagrodzeń i wszystko, co się z tym wiąże, możemy obiecać Ci jedno: w SD Worx będziesz się rozwijać i nigdy nie popadniesz w rutynę.

   Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które wydobywają z każdego pracownika wszystko to, co najlepsze. Sprawiamy, że ludzie rozwijają się również dzięki możliwości współpracy z krajowymi i międzynarodowymi klientami z różnych sektorów i o różnej wielkości.

    Sprawdź otwarte stanowiska i dołącz do zespołu SD Worx