1. Home>

O nas

Wnosimy iskrę sukcesu w samo serce Twojej firmy, aby rozpalić ludzi i rozwinąć firmę.

8520

Mamy ponad 75 lat doświadczenia w oferowaniu rozwiązań umożliwiających obserwowanie rozwoju ludzi poczas całej ścieżki kariery, od poszukiwania pracy do zakończenia kariery.

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim co dotyczy świata pracy, ze szczególnym uwzględnieniem Europy i jej specyfiki.
Nasze spostrzeżenia przekładamy na rozsądne i praktyczne rozwiązania oraz inspirujące trendy, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy jesteście zawsze o krok do przodu.

Kontakt z nami
8520
SD Worx Local presence

FAKTY I LICZBY

 • Mamy 75+ lat doświadczenia w dziedzinie kadr i płac
   
 • Zatrudniamy ponad 8 000+ specjalistów HR
   
 • Każdego miesiąca obsługujemy ponad 5.2 milionów pracowników
   
 • Obsługujemy ponad 82 000 klientów
   
 • Nasze usługi dostarczamy do ponad 150+ krajów na całym świecie
   
 • Jesteśmy obecni w 26 krajach
   
 • W 2022 roku osiągnęliśmy skonsolidowany obrót w wysokości ponad 962 milionów euro 

  Wspieramy Cię w cyfrowej transformacji zarządzania zasobami ludzkimi, poprawiając efektywność procesów i utrzymując koszty pod kontrolą. Pomagamy stawić czoła wyzwaniom globalizacji, ponieważ dajemy Tobie możliwość zarządzania i rozwoju Twoich pracowników na całym świecie w sposób spójny i jednolity z polityką firmy, ale zgodny z lokalnymi przepisami prawa.

  Pomagamy uniknąć inwestycji technologicznych, które niosą ze sobą ryzyko szybkiego "starzenia się", lub projektów, które trwają latami. Dzięki naszym intuicyjnym i prostym w użyciu rozwiązaniom, pomagamy pracownikom w przyswajaniu nowych narzędzi i wprowadzaniu zmian.

   Jeśli pasjonujesz się światem kadr i płac oraz nowoczesnymi technologiami lub interesuje Cię praca związana z odpowiedzialnością wobec innych, jak np. naliczanie wynagrodzeń i wszystko, co się z tym wiąże, możemy obiecać Ci jedno: w SD Worx będziesz się rozwijać i nigdy nie popadniesz w rutynę.

    
   Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które wydobywają z każdego pracownika wszystko to, co najlepsze. Sprawiamy, że ludzie rozwijają się również dzięki możliwości współpracy z krajowymi i międzynarodowymi klientami z różnych sektorów i o różnej wielkości.

    Sprawdź otwarte stanowiska i dołącz do zespołu SD Worx