1. Home>

Wydarzenia

Odwiedź naszą stronę Wydarzenia, aby zarejestrować się na wydarzenia dotyczące HR oraz innych rozwiązań, lub obejrzeć treści na żądanie.

events-domain-hero-image-batlo

Skorzystaj z filtrów poniżej, aby znaleźć wydarzenie, które najbardziej Ci odpowiada

Na żądanie

39. edycja Kongresu Kadry

Na żądanie
Nagrany wtorek 4 czerwca 2024

Nasza reprezentacja pojawiła się na 👉 Kongres Kadry - CAŁA KADRA DO JEDNEJ BRAMKI - jak grać, aby razem wygrać biznes 👈. Podczas dwóch intensywnych dni, mieliśmy okazję wziąć udział w panelu dyskusyjnym oraz wygłosić prezentację na temat naszego wewnętrznego narzędzia do zarządzania talentami, MyMove.

Na żądanie

Europejski Kongres Gospodarczy 2024

Na żądanie

Kontekstem tej edycji było 20-lecie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, a myślą przewodnią, która ukierunkowała debaty była transformacja dla przyszłości. 

Webinar

Aktualizacja SAP SuccessFactors 2H 2024

Webinar
wtorek 5 listopada 2024

Krótki webinar przedstawiający najważniejsze modyfikacje wprowadzone przez SAP do systemu SAP SuccessFactors na końcu 2024 r.

Na żądanie

Technologia w służbie HR

Na żądanie
Nagrany wtorek 16 kwietnia 2024

Nowoczesne firmy, zarówno lokalne, jak i globalne, coraz częściej korzystają z digitalizacji danych i nowych technologii, aby efektywniej zarządzać czasem pracy i płacami pracowników rozproszonych geograficznie. Zaawansowane rozwiązania chmurowe i aplikacje mobilne pozwalają na optymalizację procesów HR, zapewnienie zgodności z prawem oraz bezpieczeństwo danych firmowych. Ale czy każda firma może z łatwością przeprowadzić ten proces?

Na żądanie

Paulina Zasempa podczas Expo HR

Na żądanie

Cyfryzacja i nowe technologie w HR. Posłuchajcie prezentacji Pauliny Zasempy, People Country Lead – Poland and CEE w SD Worx Poland podczas tegorocznej edycji Expo HR 🤝

Na żądanie

10 powodów, dlaczego warto już teraz zaplanować przejście z SAP HCM do chmury

Na żądanie
Nagrany wtorek 27 lutego 2024

Aktualna polityka utrzymania i rozwoju firmy SAP przewiduje, że rozwiązanie SAP ERP HCM będzie wspierane do końca roku 2027. SAP zachęca Klientów SAP ERP HCM do przejścia na rozwiązania chmurowe, we własnym tempie i przez jedną z kilku możliwych ścieżek.

Zobacz przykład Kompanii Piwowarskiej ⬇️

Na żądanie

Aktualizacja SAP SuccessFactors 1H 2024

Na żądanie
Nagrany czwartek 9 maja 2024

Krótki webinar przedstawiający najważniejsze modyfikacje wprowadzone przez SAP do systemu SAP SuccessFactors na początku 2024 r.

Na żądanie

38. edycja Kongresu Kadry już za nami!

Na żądanie

Podczas wydarzenia, mieliśmy okazję posłuchać Pauliny Zasempy, People Country Lead - Poland and CEE, w jej ciekawym wystąpieniu na temat budowania działu HR od podstaw oraz w debacie pierwszego dnia. Cieszymy się, że mogliśmy z Wami być i dzielić się naszą wiedzą! 🤝

  • Previous
  • 1
  • Next