1. Home>

Międzynarodowa lista płac

Zmagasz się z kilkoma dostawcami płac, zgodnością z przepisami prawa i znalezieniem najlepszego modelu operacyjnego dla Twojej międzynarodowej listy płac? Uprość ten model i skup się na rozwoju Twojej firmy. Zapewniamy kompleksowe lokalne usługi płacowe - i wykraczamy poza nie - w całej Europie. Jednocześnie oferujemy wiodącą technologię, jedną umowę i globalne zarządzanie, dzięki czemu masz pełną kontrolę i obraz sytuacji w globalnym ujęciu.

Porozmawiajmy
Hero_Domain_6
Unleash_World map

Koncentracja na Europie i doświadczenie w kraju

W złożonym i wysoce regulowanym kontekście europejskim, niewłaściwe zarządzanie naliczaniem płac może być kosztowne – zarówno dla Twojego wyniku finansowego, jak i reputacji Twojej firmy. W ramach usługi outsourcingu oferowanej przez naszych ekspertów w danym kraju, dajemy Ci pewność, że lista płac jest poprawna i w 100% zgodna z przepisami prawa, niezależnie od miejsca zatrudnienia. Od Sztokholmu po Sewillę i od Morza Irlandzkiego, aż po Morze Czarne, SD Worx upraszcza naliczanie płac w całej Europie.

  Wyjście poza naliczanie płac

  Niezależnie od okoliczności, naliczanie płac nigdy się nie kończy. Zawsze, gdy napotkasz przeszkodę związaną z zagadnieniami HR, możesz polegać na poradach naszych lokalnych ekspertów dotyczących lokalnych przepisów prawa pracy, układów zbiorowych, zarządzania ekspatami, wchodzenia na nowe rynki i wielu, wielu innych. Ponieważ tego właśnie potrzebujesz, gdy masz do czynienia z rygorystycznymi terminami płac: natychmiastowej i dokładnej odpowiedzi na każdy wyjątek, który stanie na Twojej drodze.

   international core hr dashboard

   Szybsze podejmowanie decyzji biznesowych

   Czego potrzebuje Twój zespół HR, aby tworzyć wartość strategiczną? Danych w czasie rzeczywistym, przejrzystego wglądu w podstawowe dane kadrowe, ciągłego przeglądu kosztów wynagrodzeń i silnej analityki. To właśnie otrzymujesz dzięki dokładnym, zagregowanym raportom z wielu krajów. Rezultat: przejrzystość płac i wgląd w dane, które napędzają Twój biznes - bez konieczności spędzania wielu godzin na ręcznej pracy.

    3 layers

    Korzystaj z komfortu rozwiązania typu "wszystko w jednym".

    Koniec z wieloma umowami, różnymi centrami obsługi telefonicznej w odległych krajach, zagmatwanymi modelami zarządzania i miszmaszem narzędzi, których należy używać. Dzięki SD Worx otrzymujesz jedno rozwiązanie, które obejmuje całe spektrum, co oznacza jedną umowę, jedną osobę kontaktową, jeden model zarządzania i zharmonizowane poziomy usług we wszystkich lokalizacjach.

     Everest Group

     Everest Group uznaje SD Worx za Lidera w rankingu Multi-country Payroll (MCP) Solutions PEAK Matrix 2022 dla regionu EMEA.

      Dlaczego SD Worx?

      Retention / Reward
      75+lat doświadczenia

      Gründe für SD Worx
      90,000+Klientów

      icon
      5.7+ milionów obsługiwanych pracowników miesięcznie

      People icon
      7500specjalistów HR

      International payroll by SD Worx
      60+Biur w całej Europie

      Uwolnij się od wyzwań związanych z międzynarodową listą płac

       Skontaktuj się z nami

       Zaufały nam międzynarodowe firmy

       LOGO_Nike
       Parexel
       Scotch and soda
       Komatsu
       Siemens