For Life. For Work.

Iskra, która zapoczątkuje sukces w biznesie

8520

W dzisiejszych czasach ludzie pragną elastyczności, która pozwoli im koncentrować się na tym co ważne oraz czerpać radość z wykonywanej pracy. Organizacje potrzebują energicznych, zmotywowanych pracowników, którzy potrafią pracować z najnowocześniejszymi technologiami.

SD Worx, lider w dziedzinie rozwiązań kadrowo-płacowych w Europie, skupia się na tym, by uczynić z HR prawdziwy atut dla firm swoich klientów i pracowników, którzy w nich pracują. Wspieramy firmy różnej wielkości i z różnych branż.

Skontaktuj się z nami
8520

For Life. For Work. Nasza wizja.

Od ponad 75 lat oferujemy firmom rozwiązania pozwalające obserwować rozwój ludzi przez całą ich karierę w firmie, od momentu poszukiwania pracy aż do zakończenia kariery.

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim co dotyczy świata pracy. Specjalizujemy się w krajach europejskich, z których każdy ma swoją specyfikę i różnorodność.

Nieustannie koncentrujemy się na nowych trendach, a nasze spostrzeżenia przekształcamy w solidne i praktyczne rozwiązania oraz inspirujące trendy, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy możecie być zawsze o krok do przodu.

    Zaufało nam ponad 80 000 klientów na całym świecie

    Logo Nike
    logo
    Total
    McCain