For Life. For Work.

Iskra, która zapoczątkuje sukces w biznesie

SD Worx skupia się na tym, by uczynić z HR prawdziwy atut dla firm i ich pracowników. Stawiamy na elastyczność oraz nowe technologie, które pozwalają na czerpanie radości z wykonywanej pracy. Niezależnie od branży, lokalizacji czy wielkości firmy. Uwalniamy czas HR-owców. 

SD Worx Poland - For Life For Work
SAPBadge_300x425

SD Worx SAP Solutions

SD Worx SAP Solutions wspiera Klientów w budowaniu strategicznej wartości obszaru HR poprzez dostarczanie rozwiązań i usług w oparciu o technologię SAP (SAP HCM, SAP SuccessFactors, SAP Business Technology Platform wraz z SAP Cloud Platform), oraz wybrane narzędzia od innych partnerów – UKG Pro Workforce Management (wcześniej Kronos), Concur, Connexas.

Obserwacja potrzeb Klientów oraz rynkowych trendów i kierunków rozwoju oprogramowania pozwalają nam także tworzyć i z sukcesem oferować autorskie rozwiązania komplementarne do systemu SAP HCM i SAP SuccessFactors. 

  Dowiedz się więcej

  For Life. For Work. Nasza wizja.

  Od ponad 75 lat oferujemy firmom rozwiązania pozwalające obserwować rozwój ludzi przez całą ich karierę w firmie, od momentu poszukiwania pracy aż do zakończenia kariery.

  Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim co dotyczy świata pracy. Specjalizujemy się w krajach europejskich, z których każdy ma swoją specyfikę i różnorodność.

  Nieustannie koncentrujemy się na nowych trendach, a nasze spostrzeżenia przekształcamy w solidne i praktyczne rozwiązania oraz inspirujące trendy, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy możecie być zawsze o krok do przodu.

   SD Worx z nagrodą CEE Business Services 2023

   SD Worx zdobywcą nagrody CEE Business Services w kategorii Business Services Firm - Katowice. Nagroda CEE Business Services to wyróżnienie przyznawane firmom i organizacjom za ich wybitne osiągnięcia w branży usług biznesowych w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej (CEE - Central and Eastern Europe). To dowód na wysoki poziom profesjonalizmu i zaangażowania naszej firmy w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań oraz wsparcie dla klientów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, wynagrodzeniami i innymi usługami biznesowymi.

   BSA2023 SD Worx Poland

    Zaufało nam ponad 90 000 klientów na całym świecie

    Logo Nike
    logo
    Total
    McCain