1. Home>
  2. Blog>

Idealne dopasowanie gwarancją sukcesu

Dopasowanie organizacji, działu HR i pracowników

Środowisko biznesowe nieustannie się rozwija. Właśnie dlatego - dla Twojej organizacji, specjalistów HR i pracowników Twojej firmy - innowacje są kluczem do utrzymania się na czele w tym wyścigu. Kluczem do sukcesu jest zapewnienie zaangażowania i poczucie zadowolenia wszystkich stron związanych z organizacją. Tu z pomocą przychodzi SD Worx. Dostosowujemy priorytety i tworzymy rozwiązania, które idealnie pasują do potrzeb wszystkich osób w Twojej firmie.

the perfect match

SD Worx idealnie się dopasowuje w trzech kluczowych obszarach

Zbuduj silne, cyfrowe miejsce pracy, dostosowane do potrzeb wszystkich.

Rozpocznij cyfrową podróż

Odkryj pięć narzędzi, które pozwolą Ci wznieść strategię rozwoju talentów w Twojej firmie na wyższy poziom.

Odmień strategię rozwoju talentów

Elastyczna praca ewoluuje. Dowiedz się jak wyznaczyć priorytety w zakresie zaspokajania potrzeb zarówno pracowników, jak też organizacji.

Poznaj elastyczny model pracy

Informacje o badaniu

Raport The Perfect Match opiera się na badaniu przeprowadzonym wśród ponad 16 000 pracowników i 4 833 dyrektorów HR w 16 europejskich krajach. Dzięki niemu zidentyfikowaliśmy trzy krytyczne obszary, w których zespoły HR często borykają się z niedopasowaną priorytetyzacją zadań i oczekiwaniami różnych grup zaangażowanych w życie organizacji. Te obszary to cyfryzacja HR, zarządzanie talentami i elastyczne modele pracy. Przeanalizowaliśmy je by sprawdzić, w jaki sposób każde dotychczasowe „niedopasowanie” można przekuć w „idealne dopasowanie” dzięki odpowiednim narzędziom i technikom.

Potrzebujesz wsparcia w drodze do cyfryzacji?

    Skontaktuj się z nami!