1. Home>
  2. O nas>
  3. Informacje Prasowe>

Gavdi Polska zmienia nazwę i rozwija ofertę pod marką SD Worx SAP Solutions

Gavdi Polska, lider SAP HR w Polsce przejęty w październiku 2023 roku przez SD Worx – wiodącego w Europie dostawcę rozwiązań HR – zmienia nazwę i identyfikację wizualną. 

Dotychczasowy Zarząd Spółki w składzie Teresa Olszewska, Sławomir Stępień i Szymon Knobloch kontynuuje zarządzanie firmą. 1 lutego br. Teresa Olszewska objęła dodatkowo rolę Dyrektora Zarządzającego w globalnych strukturach SD Worx, w ramach której odpowiada za wizję i strategię rozwoju obszaru SAP Solutions w Grupie SD Worx.

Gavdi Polska wniosło do grupy SD Worx 20 lat doświadczeń na polskim rynku, zespół ponad 120 specjalistów dostarczających usługi konsultingowe i wsparcia aplikacji SAP HCM czy SAP SuccessFactors oraz kilkanaście produktów komplementarnych do rozwiązań SAP HR. Pod nową nazwą Firma planuje dalszy rozwój oferty produktów i usług na rodzimym oraz europejskim rynku pod nową nazwą.

Już teraz widzimy, że nasze produkty, które są wysoko oceniane w Polsce, spotykają się z zainteresowaniem klientów z innych europejskich rynków i to nas bardzo cieszy. Jednocześnie chcę podkreślić, że obsługa firm prowadzących działalność w Polsce lub posiadających tutaj centralę pozostaje dla nas kluczowa. Pracujemy dla ponad 250 klientów, a nasze rozwiązania obsługują w Polsce milion pracowników. Kontynuujemy i rozwijamy dalej naszą działalność. Jako członek grupy SD Worx możemy teraz zaoferować klientom także nowe usługi, takie jak wdrożenie rozwiązań w obszarze kadrowo-płacowym dla zagranicznych oddziałów polskich firm – powiedziała Teresa Olszewska, Prezes Zarządu spółki

W najbliższym czasie SD Worx SAP Solutions skupi się na wspieraniu klientów użytkujących systemy SAP HCM on-premise w przygotowaniach i realizacji projektów migracji do chmury oraz dostarczaniu rozwiązań zapewniających wysoką wydajność i synergię procesów HR.

Zmiana nazwy spółki nie wpływa na obsługę i współpracę z klientami firmy.

 

Więcej informacji

Katarzyna Ginszt-Bilczuk
Regional Marketing Manager – Poland & CEE, SD Worx Poland
tel. +48 734 461 736, e-mail: katarzyna.ginszt-bilczuk@sdworx.com 

Pieter Goetgebuer 
Kierownik ds. PR i komunikacji korporacyjnej, SD Worx 
tel. +32 (0)3 201 76 68 / tel. Kom. +32 (0)497 45 36 73
pieter.goetgebuer@sdworx.com