1. Home>
 2. O nas>
 3. Informacje Prasowe>

SD Worx i Protime przedłużają współpracę z zespołem kolarskim do 2028 roku

PR23424_1200x800

Europejski dostawca usług HR SD Worx i europejski lider rynku rejestracji czasu pracy Protime przedłużają umowę sponsorską z zespołem kolarskim Team SD Worx - Protime do 2028 roku.

Od czasu, kiedy SD Worx został głównym sponsorem kobiecej drużyny kolarskiej, odniosła ona wiele zwycięstw m.in. w Mistrzostwach Świata w Kolarstwie, Tour de France Femmes, dwukrotnie 
w Tour of Flanders oraz w Liège-Bastogne-Liège, trzykrotnie w Strade Bianche, dwukrotnie 
w Mistrzostwach Europy. Stanęły również na podium w wyścigach Paryż-Roubaix, Amstel Gold Race. Kolarki z Team SD Worx – Protime triumfowały także dwukrotnie w Flèche Wallonne i Gent-Wevelgem. Drużyna od lat prowadzi w rankingach UCI, co czyni ją najlepszą na świecie.

  Kobe Verdonck, CEO SD Worx: „Kiedy w 2020 roku dołączyliśmy do teamu jako sponsor mieliśmy dwa główne cele: dać kobiecemu kolarstwu „dodatkowy tlen” do dalszego rozwoju i znacznie zwiększyć świadomość naszej marki na arenie międzynarodowej. Dziś możemy spojrzeć na minione lata z wielką satysfakcją. Wcześniej przedłużyliśmy nasze zaangażowanie jako główny sponsor do 2026 roku, a teraz ogłaszamy, że dodajemy kolejne dwa lata. Wierzymy bowiem, że można zrobić jeszcze więcej, by zachęcić młode talenty do dalszego rozwoju, a to partnerstwo łączy ludzi. Ten fantastyczny zespół zasługuje na nasze długoterminowe zaangażowanie, a my z ufnością patrzymy w przyszłość i jesteśmy pewni, że przeżyjemy razem wspaniałe chwile."

   Gille Sebrechts, CEO Protime: „Z przyjemnością przedłużamy nasze wsparcie dla zespołu kolarskiego SD Worx-Protime do 2028 roku. Te niesamowite kolarki, z ich determinacją i umiejętnością pracy zespołowej, mają wiele cech charakterystycznych dla naszego własnego ducha Protime. 
   Z niecierpliwością czekamy na kolejne efekty naszego udziału w procesie rozwoju tego wiodącego zespołu, aby każdego roku jeszcze dalej przesuwać granice kobiecego kolarstwa".

   Menedżer zespołu, Erwin Janssen, jest bardzo zadowolony, że obaj główni sponsorzy przedłużyli umowę z zespołem do 2028 roku: „To dowodzi, że mają zaufanie do naszego zespołu, ale także, 
   że nadal są zaangażowani w dalsze wspieranie rozwoju kobiecego kolarstwa. W ostatnich latach zbudowaliśmy razem z SD Worx i Protime coś naprawdę wspaniałego. Inspirujące jest dla nas również to, że sponsoring drużyny kolarskiej jest bardzo żywy wśród pracowników obu firm. Daje nam to dużo energii i wiary, że przez kolejne cztery sezony możemy kontynuować nasze starty na najwyższym poziomie. W ten sposób SD Worx i Protime wspierają również nasze ambicje, aby w nadchodzących latach nadal być światowym numerem jeden wśród zespołów kolarstwa kobiet."

   Według Janssena, nowy kontrakt z SD Worx i Protime jest wyjątkowy dla kolarstwa kobiet: „Jesteśmy jednym z niewielu wiodących zespołów w peletonie, który skupia się wyłącznie na kolarstwie kobiecym. Myślę, że to także część naszej siły. W ostatnich latach kolarstwo kobiet bardzo się rozwinęło i sport ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nasi główni sponsorzy, SD Worx i Protime, również przewidują ten wzrost w nadchodzących latach."