1. Home>
 2. O nas>
 3. Informacje Prasowe>

SD Worx rośnie i otwiera nowe biuro w Katowicach

Radoslaw-Kazmierczak-Katowice

   Wejście nowego inwestora do Katowic jest potwierdzeniem naszych przewag konkurencyjnych nad innymi lokalizacjami. Dostępność do absolwentów wielu renomowanych uczelni wyższych, atrakcyjne położenie geograficzne, czy wysoko rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, to tylko kilka naszych silnych stron. Wierzę, iż SD Worx będzie zadowolony z działalności w Katowicach i zrealizuje swoje cele biznesowe, przy równoczesnym zapewnieniu atrakcyjnych, przyjaznych i dających szansę rozwoju miejsc pracy – mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

  – Uruchamiając nowe centrum operacyjne i usługowe w Katowicach, wspierane przez polskich ekspertów ds. kadr i płac, podążamy za naszymi klientami, aby zapewnić wsparcie i świadczenie najwyższej jakości usług płacowych w całej Europie Środkowej. Na tym właśnie polega nasza ścisła współpraca z klientem. W pierwszej fazie będziemy wspierać naszych międzynarodowych klientów działających w Polsce; w perspektywie średniookresowej będziemy również badać lokalne możliwości w Polsce i poza nią – mówi Kobe Verdonck, CEO SD Worx.

  Oprócz centrum operacyjnego, SD Worx otworzy w Katowicach również zupełnie nowe centrum rozwoju i innowacji. Uzupełniając istniejące centra rozwoju w ramach grupy SD Worx, nowe polskie centrum będzie katalizatorem przyspieszenia strategii innowacyjnej firmy, tak, aby SD Worx mógł oferować swoim klientom i ich pracownikom najwyższej klasy cyfrowe rozwiązania kadrowo-płacowe.

  – Jestem bardzo podekscytowany, mogąc dołączyć do SD Worx i pomóc im w ekspansji na Europę Środkową i Wschodnią – mówi Lalit Kumar Gupta, który rozpoczął pracę 1 lutego jako Dyrektor Zarządzający SD Worx Eastern Europe. – Osobiście byłem świadkiem ciągłego rozwoju Polski pod względem gospodarczym, infrastruktury i jakości życia. Wiele amerykańskich i europejskich firm z różnych sektorów zauważyło te zmiany i postanowiło zaistnieć w regionie. Umiejętności na rynku pracy są tutaj doskonałe: ludzie są dobrze wykształceni, pracowici i ambitni. Jednym z wielu powodów, dla których SD Worx wybrał Katowice, jest ścieżka rozwoju, jaką miasto zrealizowało w ciągu 5 lat. To niesamowita lokalizacja do dalszego rozwoju biznesu, z nowoczesną infrastrukturą i wieloma możliwościami dla młodych, międzynarodowych talentów. Doceniamy wsparcie i stałą współpracę z Urzędem Miasta Katowice– dodaje Lalit Kumar Gupta.

  SD Worx właśnie rozpoczął rekrutację. W pierwszej kolejności SD Worx rekrutuje profile w obszarze rozwoju oprogramowania, a także w obszarach kadrowo-płacowych. Przegląd aktualnych ofert pracy można znaleźć tutaj: https://www.sdworx.com/en/jobs/poland

  Dzięki nowemu centrum w Katowicach SD Worx zwiększył do dwunastu ilość lokalizacji w różnych krajach: Belgii (centrala), Austrii, Francji, Niemczech, Irlandii, Luksemburgu, Mauritiusie, Holandii, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Polsce. Poprzez swoją sieć partnerów SD Worx dostarcza globalne rozwiązania kadrowo-płacowe w 150 krajach na całym świecie.

  Informacje o SD Worx

  W dzisiejszym świecie, ludzie chcą inspirować się tym, co robią i mieć swobodę skupienia się na tym, co ważne. Organizacje potrzebują dynamicznej, zmotywowanej kadry wyposażonej w inteligentną technologię. Jako wiodący europejski dostawca rozwiązań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, SD Worx zamienia HR w źródło wartości dla swoich klientów i ich pracowników. SD Worx dostarcza rozwiązania wspierające cały cykl życia pracowników, od rozliczania płac po przyciąganie, nagradzanie i rozwijanie talentów, dzięki którym firmy odnoszą sukces. SD Worx zapewnia wydajność dzięki czterem podstawowym funkcjom: technologii, outsourcingowi, wiedzy specjalistycznej i analizom bazującym na danych.

  Ponad 70 000 małych i dużych organizacji na całym świecie zaufało firmie SD Worx i jej ponad 75-letniemu doświadczeniu. SD Worx oferuje swoje rozwiązania kadrowe w 150 krajach, oblicza pensje około 4 milionów pracowników i plasuje się w pierwszej piątce dostawców na świecie. Ponad 4600 pracowników SD Worx działa w dwunastu krajach: Belgii (centrala), Austrii, Francji, Niemczech, Irlandii, Luksemburgu, Mauritiusie, Polsce, Holandii, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. W 2020 roku SD Worx osiągnął skonsolidowany obrót w wysokości 743,3 mln euro.