1. Home>
 2. Wydarzenia>

38. edycja Kongresu Kadry już za nami!

Podczas wydarzenia, mieliśmy okazję posłuchać Pauliny Zasempy, People Country Lead - Poland and CEE, w jej ciekawym wystąpieniu na temat budowania działu HR od podstaw oraz w debacie pierwszego dnia. Cieszymy się, że mogliśmy z Wami być i dzielić się naszą wiedzą! 🤝

Obejrzyj wystąpienie Pauliny
PaulinaZasempa
Kongres Kadry - Paulina Zasempa

  O wystąpieniu:

  Prezentacja oparta na studium przypadku przedstawiająca proces tworzenia działu HR od podstaw w organizacji. Ten proces niesie ze sobą wiele wyzwań i możliwości eksperymentowania z nowymi rozwiązaniami. 

  Podczas prezentacji skupimy się na głównych wyzwaniach, jakie napotkał nasz zespół. Czy arkusz kalkulacyjny jest odpowiednim narzędziem w każdym przypadku? Jak wygląda cykl rozwoju działu HR w pierwszych kwartałach jego funkcjonowania? Jak równocześnie rozwijać dział oraz systematycznie ulepszać doświadczenia pracowników i menedżerów HR w organizacji? Jak ocenić skuteczność proponowanych usług i rozwiązań, a także jak digitalizacja może podnieść zarządzanie umiejętnościami na wyższy poziom? 

  To również doskonała okazja do zrozumienia mechanizmów i procesów wdrożeniowych. Podczas wystąpienia zostały poruszone i skonfrontowane metody, które są stosowane od lat, z tymi, które zapowiadają przyszłość zarządzania umiejętnościami.

   O wydarzeniu:

   38. edycja Kongresu Kadry

   HR 2030: KIERUNKI, DROGOWSKAZY, PRZEWODNICY

   Kongres Kadry to największe wydarzenie HR w Polsce. Ciekawe studia przypadków, znani eksperci, światowej sławy wykładowcy i mówcy motywacyjni przyciągają na Kongres szerokie grono uczestników – członków zarządów, menedżerów HR, partnerów biznesowych HR, generalistów HR, menedżerowie ds. rozwoju, menedżerowie ds. uczenia się i rozwoju, liderzy zespołów HR, specjaliści ds. rekrutacji i specjaliści ds. rozwoju kariery. Głównym celem Kongresu jest wprowadzenie na rynek międzynarodowych nowoczesnych rozwiązań HR w Polsce oraz umożliwienie delegatom zmiany doświadczeń w obszarze HR.

    Kongres Kadry