1. Home>
 2. Wydarzenia>

10 powodów, dlaczego warto już teraz zaplanować przejście z SAP HCM do chmury

Aktualna polityka utrzymania i rozwoju firmy SAP przewiduje, że rozwiązanie SAP ERP HCM będzie wspierane do końca roku 2027. SAP zachęca Klientów SAP ERP HCM do przejścia na rozwiązania chmurowe, we własnym tempie i przez jedną z kilku możliwych ścieżek.

Zobacz przykład Kompanii Piwowarskiej ⬇️

10 powodów, dlaczego warto już teraz zaplanować przejście z SAP HCM do chmury

Nagrany:

Godzina:

Lokalizacja:

spotkanie online

Transformacja SAP HCM do chmury jest dużą zmianą i procesem wymagającym zaplanowania działań: zaczynając od określenia celów i oczekiwanych korzyści, przez analizę poszczególnych procesów, wybór architektury do wdrożenia nowych rozwiązań. Dlatego już dziś trzeba zastanawiać się nad wyborem własnej ścieżki i harmonogramu projektu transformacji z obecnego do nowego rozwiązania HR.

Podczas webinarium przedstawimy Państwu powody i argumenty, dla których warto już teraz zaplanować proces migracji do chmury. Przybliżymy możliwe warianty docelowej architektury, wyjaśniając „co jest czym”. Zaprosimy również do zapoznania się z praktycznym przykładem transformacji Klienta – Kompanii Piwowarskiej. 

Kompania Piwowarska przeszła swoją transformację już w 2020 roku. Wtedy w Asahi Europe International zrealizowany został projekt HOPS - wdrożenie SAP SuccessFactors w jednym systemie dla siedmiu krajów. W zakresie projektu znalazły się Employee Central, Performance & Goals Management, Recruiting Marketing, Onboarding, Learning Management, Succession & Development, Compensation and Variable Pay. 

W Polsce, czyli w Kompanii Piwowarskiej, dodatkowo nastąpiło przejście z SAP HCM na EC Payroll oraz autorskie produkty Gavdi (obecnie SD Worx SAP Solutions): Time Management Platform, eDeklaracje, Reporter, Document Generator oraz PPK.  

Podczas webinarium nasz gość specjalny, Piotr Klonowski – Kierownik ds. Wynagrodzeń i Business Owner w projekcie transformacyjnym na Polskę, opowie o tym jakie były powody tej decyzji oraz jak z perspektywy czasu wyglądają korzyści.

Już teraz zaplanuj swój proces migracji do chmury! Zapraszamy do udziału w webinarium!

  Zapisy oraz szczegółowa agenda tutaj

  Agenda

  1. Otwarcie spotkania
  2. Wprowadzenie - opis sytuacji, nazwanie pojęć/dostępne warianty docelowej architektury
  3. 10 powodów, dla których warto rozpocząć już teraz
  4. Dlaczego Kompania Piwowarska zdecydowała się na transformację?
  5. Pytania i odpowiedzi
   10 powodów, dlaczego warto już teraz zaplanować przejście z SAP HCM do chmury