1. Home>

SD Worx Gro

Gro, globalne usługi płacowe jako wsparcie Twojej międzynarodowej ekspansji

Czy Twoja firma rozwija się poza granicami kraju? A może chcesz zatrudnić pracowników za granicą? Międzynarodowa lista płac wiąże się z kilkoma wyzwaniami, takimi jak zgodność z lokalnymi przepisami prawa i bezbłędne zarządzanie międzynarodowym naliczaniem płac. Wspieramy Cię dzięki SD Worx Gro, naszym globalnym usługom płacowym dla firm rozpoczynających międzynarodowy rozwój.

Czas na Gro swojego biznesu.

Skontaktuj się z nami
Global payroll services for your international expansion

Błyskawicznie zorganizuj swoją międzynarodową listę płac

Legal
100% zgodności z przepisami prawa

Zaufaj naszym lokalnym ekspertom, którzy przeprowadzą Cię przez skomplikowane lokalne przepisy. W ten sposób spełnisz krajowe wymagania dla każdego zagranicznego pracownika i unikniesz kar.

Success
0% ryzyka błędu

Zapewnij sobie spokój ducha, wdrażając sprawną i dokładną międzynarodową listę płac dzięki jednemu bezpiecznemu sposobowi pracy w różnych krajach, przy wsparciu naszych ekspertów.

Time Management
15% mniej czasu

Uwolnij czas, odblokowując wydajność jednej platformy do kontroli globalnej listy płac i codziennych zapytań.

Money
100% przejrzysty koszt TCO

Zmniejsz ukryte koszty dzięki jednolitemu pakietowi Gro dla wszystkich krajów, obejmującemu pełny zakres i gwarancję jakości usług płacowych oraz porady ekspertów, a wszystko to w ramach jednej umowy.

Rozpocznij swoją globalną ekspansję ze wsparciem płacowym szytym na miarę

Wszystkie Twoje globalne potrzeby w zakresie płac są zapewnione

Gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek się wybierasz - licz na lokalną wiedzę naszych certyfikowanych ekspertów ds. płac. Z lokalnym doświadczeniem w 150 krajach, nasze usługi Managed Payroll Services nie mają granic. Postaw na szybki rozwój międzynarodowy dzięki usprawnionym procesom płacowym i zapewnij sobie prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzeń dla całego zespołu.

  Na każdym nowym rynku, na który wchodzisz

  Zamierzasz delegować jednego lub więcej pracowników do innego kraju? Nasi eksperci biorą pod uwagę lokalne przepisy i zlecają rejestrację Twojej firmy w odpowiednich agencjach rządowych. W międzyczasie wspieramy Cię przy konfiguracji umowy i wszystkich istotnych kwestiach związanych z płacami w danym kraju.

   Spokój ducha poza płacami

   Nasi eksperci są gotowi na każdą wątpliwość lub pytanie związane z płacami, ale to nie jedyny sposób na wykorzystanie naszej wiedzy. Chcesz uzyskać konkretne porady dotyczące krajowego prawa pracy, układów zbiorowych pracy, ubezpieczeń społecznych, polityki kadrowej i innych? Pokażemy Ci, jak to zrobić: od podziału pensji i ekspatów po odprawy i elastycznych planów płatności wynagrodzeń.

    Technologia pracuje dla Ciebie

    Polegaj na naszej bezpiecznej, zgodnej z GDPR (RODO) platformie cyfrowej, aby zorganizować swoją listę płac w intuicyjny sposób. Bezproblemowe śledzenie zapytań, struktura listy płac w kalendarzu i wiele więcej opcji - w dowolnym miejscu i czasie. Nasze narzędzia są dostępne na dowolnym urządzeniu, zapewniając całkowity dostęp w codziennych czynnościach płacowych.

     Najczęściej zadawane pytania dotyczące międzynarodowej listy płac: skorzystaj z naszego doświadczenia

     Zacznij od zbudowania solidnych podstaw dla swojej międzynarodowej listy płac. Na początek zastanów się, jak będziesz zbierać dane kadrowe z każdego kraju, w którym działa Twoja firma i jak zharmonizujesz procesy kadrowe w różnych krajach. Ponadto zapoznaj się z lokalnymi przepisami dotyczącymi zatrudnienia i upewnij się, że szybko zarejestrujesz się jako pracodawca w każdej odpowiedniej jurysdykcji. SD Worx może Ci w tym pomóc.

     Jeśli chcesz zatrudnić pracowników, którzy mieszkają i pracują w innym kraju, będziesz musiał zarejestrować Twój podmiot w tym kraju. SD Worx może pomóc Ci w administracji wymaganej do zarejestrowania Twojej firmy jako zagranicznego pracodawcy. Nie zawsze konieczne jest posiadanie lokalnego podmiotu, to zależy od lokalnego ustawodawstwa.

     Niekoniecznie. Większość małych przedsiębiorstw stawiających pierwsze kroki w zatrudnianiu międzynarodowym nie posiada lokalnych działów płac w każdym kraju. Aby to zadziałało, poleganie na poradach godnego zaufania partnera w dziedzinie płac, takiego jak SD Worx, pomaga upoważnić centralny zespół płacowy do zarządzania płacami również w krajach zagranicznych.

     To zależy od kraju, w którym zatrudniasz pracowników, ponieważ wymagania dotyczące płac wynikają z lokalnych przepisów dotyczących zatrudnienia. Dzięki naszemu pakietowi Domestic Expertise Pack firma SD Worx oszczędza Ci kłopotów związanych z rozszyfrowaniem lokalnych zasad i przepisów obowiązujących w każdym kraju, w którym działasz. Zapewnia on wszelkie wsparcie, jakiego potrzebujesz, aby wejść na nowy rynek: od ogólnych porad dotyczących przepisów krajowych i układów zbiorowych, po wsparcie w zakresie administracji płac, np. zamawiania bonów na posiłki lub wypełniania formularzy specyficznych dla danego kraju. Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć wdrażanie naszego pakietu Domestic Expertise Pack.

     Jeśli Twoja lista płac składa się z kilku osób w kilku lokalizacjach, nie musisz pracować z lokalnym oprogramowaniem do obsługi kadr i płac. W SD Worx zapewniamy Ci centralną platformę z pełnym harmonogramem, aby ustrukturyzować Twój proces płacowy w każdym kraju i śledzić codzienne zapytania. Platforma ta jest zintegrowana z naszymi lokalnymi oprogramowaniami płacowymi, aby zapewnić zautomatyzowany przepływ danych.

     Spraw, aby Twoje kolejne międzynarodowe zatrudnienie było bezproblemowe

      GRO swój biznes - skontaktuj się z nami