1. Home>

Gro, globalne usługi płacowe jako wsparcie Twojej międzynarodowej ekspansji

Global payroll services for your international expansion

Czy Twoja firma rozwija się poza granicami kraju? A może chcesz zatrudnić pracowników za granicą? Międzynarodowa lista płac wiąże się z kilkoma wyzwaniami, takimi jak zgodność z lokalnymi przepisami prawa i bezbłędne zarządzanie międzynarodowym naliczaniem płac. Wspieramy Cię dzięki SD Worx Gro, naszym globalnym usługom płacowym dla firm rozpoczynających międzynarodowy rozwój.

Czas na Gro swojego biznesu.

Skontaktuj się z nami
Global payroll services for your international expansion

Błyskawicznie zorganizuj swoją międzynarodową listę płac

Legal
100% zgodności z przepisami prawa

Zaufaj naszym lokalnym ekspertom, którzy przeprowadzą Cię przez skomplikowane lokalne przepisy. W ten sposób spełnisz krajowe wymagania dla każdego zagranicznego pracownika i unikniesz kar.

Success
0% ryzyka błędu

Zapewnij sobie spokój ducha, wdrażając sprawną i dokładną międzynarodową listę płac dzięki jednemu bezpiecznemu sposobowi pracy w różnych krajach, przy wsparciu naszych ekspertów.

Time Management
15% mniej czasu

Uwolnij czas, odblokowując wydajność jednej platformy do kontroli globalnej listy płac i codziennych zapytań.

Money
100% przejrzysty koszt TCO

Zmniejsz ukryte koszty dzięki jednolitemu pakietowi Gro dla wszystkich krajów, obejmującemu pełny zakres i gwarancję jakości usług płacowych oraz porady ekspertów, a wszystko to w ramach jednej umowy.

Rozpocznij swoją globalną ekspansję ze wsparciem płacowym szytym na miarę

Faster payment speeds up the time between payment initiation, clearing and settlement.

Wszystkie Twoje globalne potrzeby w zakresie płac są zapewnione

Gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek się wybierasz - licz na lokalną wiedzę naszych certyfikowanych ekspertów ds. płac. Z lokalnym doświadczeniem w 150 krajach, nasze usługi Managed Payroll Services nie mają granic. Postaw na szybki rozwój międzynarodowy dzięki usprawnionym procesom płacowym i zapewnij sobie prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzeń dla całego zespołu.

  In every new market you’re entering

  Na każdym nowym rynku, na który wchodzisz

  Zamierzasz delegować jednego lub więcej pracowników do innego kraju? Nasi eksperci biorą pod uwagę lokalne przepisy i zlecają rejestrację Twojej firmy w odpowiednich agencjach rządowych. W międzyczasie wspieramy Cię przy konfiguracji umowy i wszystkich istotnych kwestiach związanych z płacami w danym kraju.

   Leave payroll to our people

   Spokój ducha poza płacami

   Nasi eksperci są gotowi na każdą wątpliwość lub pytanie związane z płacami, ale to nie jedyny sposób na wykorzystanie naszej wiedzy. Chcesz uzyskać konkretne porady dotyczące krajowego prawa pracy, układów zbiorowych pracy, ubezpieczeń społecznych, polityki kadrowej i innych? Pokażemy Ci, jak to zrobić: od podziału pensji i ekspatów po odprawy i elastycznych planów płatności wynagrodzeń.

    Technologia pracuje dla Ciebie

    Polegaj na naszej bezpiecznej, zgodnej z GDPR (RODO)  platformie cyfrowej, aby zorganizować swoją listę płac w intuicyjny sposób. Bezproblemowe śledzenie zapytań, struktura listy płac w kalendarzu i wiele więcej opcji - w dowolnym miejscu i czasie. Nasze narzędzia są dostępne na dowolnym urządzeniu, zapewniając  całkowity dostęp w codziennych czynnościach płacowych.

     Najczęściej zadawane pytania dotyczące międzynarodowej listy płac: skorzystaj z naszego doświadczenia

     Jak zorganizować międzynarodową listę płac?

     Zacznij od zbudowania solidnych podstaw dla swojej międzynarodowej listy płac. Na początek zastanów się, jak będziesz zbierać dane kadrowe z każdego kraju, w którym działa Twoja firma i jak zharmonizujesz procesy kadrowe w różnych krajach. Ponadto zapoznaj się z lokalnymi przepisami dotyczącymi zatrudnienia i upewnij się, że szybko zarejestrujesz się jako pracodawca w każdej odpowiedniej jurysdykcji. SD Worx może Ci w tym pomóc.

     Czy muszę założyć lokalny podmiot, jeśli chcę zatrudnić pracowników w innym kraju?

     Jeśli chcesz zatrudnić pracowników, którzy mieszkają i pracują w innym kraju, będziesz musiał zarejestrować Twój podmiot w tym kraju. SD Worx może pomóc Ci w administracji wymaganej do zarejestrowania Twojej firmy jako zagranicznego pracodawcy. Nie zawsze konieczne jest posiadanie lokalnego podmiotu, to zależy od lokalnego ustawodawstwa.

     Czy międzynarodowe oddziały muszą mieć swój lokalny dział płac?

     Niekoniecznie. Większość małych przedsiębiorstw stawiających pierwsze kroki w zatrudnianiu międzynarodowym nie posiada lokalnych działów płac w każdym kraju. Aby to zadziałało, poleganie na poradach godnego zaufania partnera w dziedzinie płac, takiego jak SD Worx, pomaga upoważnić centralny zespół płacowy do zarządzania płacami również w krajach zagranicznych.

     Jakie wymagania dotyczące płac w danym kraju należy wziąć pod uwagę?

     To zależy od kraju, w którym zatrudniasz pracowników, ponieważ wymagania dotyczące płac wynikają z lokalnych przepisów dotyczących zatrudnienia. Dzięki naszemu pakietowi Domestic Expertise Pack firma SD Worx oszczędza Ci kłopotów związanych z rozszyfrowaniem lokalnych zasad i przepisów obowiązujących w każdym kraju, w którym działasz. Zapewnia on wszelkie wsparcie, jakiego potrzebujesz, aby wejść na nowy rynek: od ogólnych porad dotyczących przepisów krajowych i układów zbiorowych,po wsparcie w zakresie administracji płac, np. zamawiania bonów na posiłki lub wypełniania formularzy specyficznych dla danego kraju. Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć wdrażanie naszego pakietu Domestic Expertise Pack.

     Czy będę musiał pracować z lokalnym oprogramowaniem do obsługi kadr i płac?

     Jeśli Twoja lista płac składa się z kilku osób w kilku lokalizacjach, nie musisz pracować z lokalnym oprogramowaniem do obsługi kadr i płac. W SD Worx zapewniamy Ci centralną platformę z pełnym harmonogramem, aby ustrukturyzować Twój proces płacowy w każdym kraju i śledzić codzienne zapytania. Platforma ta jest zintegrowana z naszymi lokalnymi oprogamowaniami płacowymi, aby zapewnić zautomatyzowany przepływ danych.

     Spraw, aby Twoje kolejne międzynarodowe zatrudnienie było bezproblemowe

      GRO swój biznes - skontaktuj się z nami