1. Home>
  2. O nas>
  3. Informacje Prasowe>

Bruce Fecheyr-Lippens nowym Chief People Officer w SD Worx

Dostawca usług kadrowo-płacowych SD Worx powołał Bruce'a Fecheyr-Lippensa na stanowisko Chief People Officer. Bruce jest członkiem Komitetu Wykonawczego i podlega CEO Kobe Verdonck.
Bruce Fecheyr

"Objęcie tego stanowiska to zaszczyt. Wizja kierownictwa jest inspirująca i bardzo mocno wierzę w historię wzrostu SD Worx. Jesteśmy silnym europejskim graczem w branży HR, który kontynuuje wzrost, pozostając jednocześnie bardzo blisko naszych klientów. Nasza całościowe portfolio usług i rozwiązań pozwala nam dostarczać rozwiązania z zakresu HR, talentów i płac dla firm i ich pracowników w całej Europie. Wraz z zespołem chcę myśleć o dalszych innowacjach w ramach HR. W SD Worx pracownicy mają możliwość rozwoju osobistego i wykazania się przedsiębiorczością. Chcę na tym budować swoją przyszłość. Wspieranie ludzi, aby mogli wydobyć z siebie cały potencjał, zarówno jako jednostki, jak i jako zespół, to moja siła napędowa. Środowisko, w którym każdy może być sobą i skupiać się na swoich mocnych stronach jest motywujące i prowadzi do zaangażowania pracowników. A takich potrzebujemy, aby wspierać gwałtowny wzrost SD Worx i oferować naszym klientom najlepsze usługi."

Bruce rozpoczął swoją karierę w McKinsey, gdzie przez osiem lat zajmował różne stanowiska, posiadając wiedzę z zakresu HR, przemian ludzkich, coachingu, efektywności zespołów i przywództwa. Na początku 2017 roku rozpoczął pracę w Solvay. W ramach zespołu Zarządzania Zasobami Ludzkimi pracował nad projektami wokół cyfrowego HR, analityki ludzi i pracy w podejściu Agile. Pod koniec 2019 roku został Chief Talent Officer i Senior HR Partner w Euroclear. W międzyczasie wraz z kilkoma partnerami Bruce założył huapii, firmę oferującą rozwiązania do  zarządzania talentami, której SD Worx stał się większościowym udziałowcem pod koniec marca tego roku. Obecny zespół zarządzający huapii będzie nadal wspierał międzynarodowy rozwój firmy. W trakcie swojej kariery Bruce pracował w Belgii, Francji, Holandii, krajach nordyckich, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. To międzynarodowe doświadczenie z pewnością przyda mu się na nowym stanowisku.

Bruce zastąpi Cathy Geerts, która opuszcza firmę z końcem września.

"Szczerze dziękuję Cathy i życzę jej samych sukcesów w dalszej karierze" - mówi Kobe Verdonck, CEO w SD Worx. "W ciągu trzech lat, w których Cathy kierowała naszym działem HR, ona i jej zespół zrobili wielki krok naprzód. Cathy była prawdziwym ambasadorem SD Worx i jestem przekonany, że nadal będzie miała wielkie serce do naszej firmy. Ufam, że Bruce będzie wspierał naszą strategię wzrostu i biznes, wraz z zespołem HR i wszystkimi kolegami w SD Worx. Życzę mu wszelkich sukcesów w tym przedsięwzięciu."