1. Home>
  2. O nas>
  3. Informacje Prasowe>

Teresa Olszewska powołana na stanowisko dyrektora zarządzającego SD Worx SAP Solutions

Teresa Olszewska

SD Worx SAP Solutions jest na dobrej drodze do osiągnięcia w tym roku przychodów w wysokości 
100 milionów euro. Dzięki temu wejdzie do pierwszej trójki największych dostawców usług i partnerów wdrożeniowych SAP HCM/SuccessFactors w Europie. Firma prowadzi działalność w 11 krajach.

W ramach nowych obowiązków Teresa Olszewska będzie odpowiedzialna za wizję i strategię SAP Solutions oraz kierować zespołem zarządzającym SD Worx SAP Solutions. Połączy nowe stanowisko z obecną funkcją Prezesa Zarządu Gavdi Polska, polskiego lidera na rynku rozwiązań SAP HCM, przejętego przez SD Worx w październiku 2023 roku.

Moim celem jest dalsze umacnianie naszej pozycji na europejskim rynku SAP. Jestem przekonana, że możemy zaoferować najlepsze usługi w modelu globalnym dla organizacji międzynarodowych oraz lokalne podejście dla firm w poszczególnych krajach. Cieszę się na bliską współpracę z klientami jak i moim zespołem. Będziemy rozwijać nasze portfolio SAP i wspierać klientów w realizacji ich celów w obszarze zarządzania kadrami i obsługą wynagrodzeń. Mamy doświadczenie we wdrożeniach SAP w Belgii, Francji, Niemczech, Holandii, krajach skandynawskich, Polsce, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Jestem przekonana, że będziemy rozszerzać nasze usługi na kolejne kraje europejskie. 
W najbliższym czasie skupimy się na wspieraniu klientów SD Worx w migracji rozwiązań on-premise do chmury. Kolejny cel to dostarczanie pracownikom jednolitego, pozytywnego user experience z rozwiązań HR mimo skomplikowanych przepisów prawa w różnych krajach – powiedziała Teresa Olszewska. 

Teresa Olszewska posiada bogate doświadczenie w branży SAP, w której działa od 2000 roku. Przez siedem lat pracowała w SAP Polska jako konsultantka i Product Manager lokalnej wersji SAP HCM (Human Capital Management). Po założeniu Gavdi Polska, w której pełni funkcję Prezesa Zarządu, przyczyniła się do zbudowania zespołu, który liczy obecnie 120 osób i jest liderem na polskim rynku SAP HCM. Jestem przekonany, że będzie skutecznie rozwijać ofertę SD Worx w zakresie rozwiązań SAP oraz sprawdzi się jako doskonała przywódczyni podczas naszej ekspansji w całej Europie – dodał Tom Saeys, Dyrektor Operacyjny w SD Worx. 

 

Więcej informacji

Katarzyna Ginszt-Bilczuk
Regional Marketing Manager – Poland & CEE, SD Worx Poland
tel. +48 734 461 736, e-mail: katarzyna.ginszt-bilczuk@sdworx.com

Pieter Goetgebuer 
Kierownik ds. PR i komunikacji korporacyjnej, SD Worx 
tel. +32 (0)3 201 76 68 / tel. Kom. +32 (0)497 45 36 73
pieter.goetgebuer@sdworx.com