1. Home>

SD Worx Pro

Pro, Twój punkt kompleksowej obsługi, aby zorganizować Twój HR

Rozwijanie biznesu za granicą to ekscytująca przygoda, ale wiąże się z wieloma wyzwaniami. Natknięcie się na kolejną kwestię zgodności z przepisami, błędne wprowadzanie danych lub niedopasowanie do lokalnie używanego oprogramowania jest nie tylko frustrujące, ale hamuje Twój rozwój. SD Worx Pro zaspokaja wszystkie Twoje potrzeby: w pełni rozwinięty podstawowy system HR, precyzyjne Workforce Management, płynna scentralizowana europejska lista płac i zorientowane na pracowników Talent Management.

Zostań PRO w dziedzinie międzynarodowych kadr i płac.

Skontaktuj się z nami
International core HR solution with integrated payroll

Rozpocznij swoje międzynarodowe ambicje

Clock
Skup się na swoim rozwoju

Nasz skalowalny core HR może być również wdrożony dla pojedynczego pracownika w pojedynczym kraju, służąc jako platforma wzrostu, która oferuje wszystkim ujednolicone doświadczenie pojedynczego pracownika.

Benefits
Zachwyć swoich pracowników

Zwiększ satysfakcję pracowników dzięki nowoczesnemu samoobsługowemu portalowi HR, poprawnym i terminowym wypłatom wynagrodzeń oraz systemowi zarządzania talentami zaprojektowanemu przez i dla pracowników.

Success
Szybsze podejmowanie decyzji biznesowych

Uzyskaj niewidzialny wgląd w całą rozbudowaną kadrę, łącząc dane z głównego działu kadr, zarządzania personelem i płac w kompleksowe, dokładne, wielonarodowe raporty.

Payroll
Oszczędzaj pieniądze na wdrożeniu

Natywna integracja core HR z płacami i zarządzaniem personelem skraca czas wdrożenia i pozwala uniknąć tworzenia własnych rozwiązań.

Personal Info
Ciesz się spokojem umysłu

Już nigdy więcej nie będziesz musiał zmagać się z listą płac lub nie dotrzymasz terminu. Kary z powodu problemów ze zgodnością? To już przeszłość. Nasi eksperci mają Twoje wsparcie.

Zintegrowane, kompleksowe rozwiązanie HR

Pozostaw kluczowe sprawy kadrowe swoim pracownikom

Nasz elastyczny system HR dla wielu krajów, SD Worx People, upraszcza zarządzanie całą rozbudowaną kadrą pracowniczą. W jaki sposób? Przechowując wszystkie dane o ludziach i integrując wszystkie inne procesy HR w scentralizowanej platformie zgodnej z GDPR, która jest łatwa w nawigacji. Pracownicy, menedżerowie, lokalni urzędnicy ds. płac i specjaliści ds. kadr łączą się w ramach intuicyjnego ekosystemu cyfrowego kierowanego przez samoobsługowe przepływy pracy.

  Przekaż listę płac naszym ludziom

  Zleć międzynarodową listę płac naszym zespołom ekspertów, którzy zaspokoją wyjątkowe potrzeby pracowników w całej Europie. Od szybko zmieniających się lokalnych przepisów prawnych po różnice kulturowe i oczekiwania - Twoi lokalni konsultanci ds. płac znają je jak własną kieszeń. Polegaj na nich w każdym cyklu pracy, zapewniając dokładną i zgodną z lokalnymi przepisami listę płac.

   Zrób więcej dzięki Workforce Management

   Zwiększ wydajność dzięki zintegrowanym rozwiązaniom Workforce Management. Oszczędzaj czas i unikaj błędów dzięki opartym na chmurze narzędziom do oceny czasu, zarządzania nieobecnościami i planowania. Skorzystaj z naszego prekonfigurowanego rozwiązania do standardowego zarządzania nieobecnościami lub zwiększ skalę, aby cieszyć się korzyściami płynącymi z pełnego strategicznego rozwiązania do zarządzania personelem.

    Skup się na swoich ludziach

    Już dziś zmień sposób zarządzania talentami i stwórz przyszłościową organizację. Nasza lekka platforma umiejętności pomaga uwolnić pełny potencjał Twoich ludzi i zespołów poprzez uczynienie trzech nawyków częścią kultury firmy: rozwoju umiejętności, celów rozwoju i nawyku informacji zwrotnej. Twoi pracownicy zyskują władzę nad własną karierą w sposób, który wcześniej nie był możliwy.

     Przenieś swoje międzynarodowe kadry i płace na wyższy poziom

      Zostań PRO - skontaktuj się z nami