1. Home>
  2. O nas>

Informacje Prasowe

Zobacz najnowsze informacje prasowe SD Worx.

accountant-calculating-profit-with-financial-analysis-graphs

9 na 10 europejskich firm korzysta z zewnętrznych usług w zakresie płac. W Polsce ten trend dopiero się rozwija

Niemal 8% polskich firm samodzielnie zarządza swoimi listami płac, korzystając z własnych specjalistów i oprogramowania. Z kolei 2,5% organizacji całkowicie zleca proces naliczania płac podmiotom zewnętrznym. Aż 90% polskich firm (w skali kontynetu ten odsetek wynosi 83%) tylko częściowo decyduje się na outsourcing list płac, a częściowo stara się zarządzać nimi wewnętrznie. To wyniki nowego badania przeprowadzonego przez SD Worx, wiodącego europejskiego dostawcę usług HR, który przebadał ponad 5000 firm w 18 krajach w całej Europie. 

Protime, spółka zależna SD Worx, nabywa technologię SI i poszerza możliwości planowania czasu pracy pracowników

Protime, spółka zależna SD Worx, nabywa technologię AI i poszerza możliwości planowania czasu pracy pracowników

Protime, belgijski lider rynku rejestracji i planowania czasu pracy, przejął Sheepblue, oparte na sztucznej inteligencji oprogramowanie do tworzenia harmonogramów pracy. 

PR2722024_1200x800

SD Worx odnotowuje przychody przekraczające 1 mld EUR w 2023 r.

SD Worx, wiodący europejski dostawca rozwiązań HR, osiągnął w ubiegłym roku skonsolidowane przychody w wysokości 1,058 mld euro, co stanowi wzrost o 10% w porównaniu z rokiem 2022 (962,1 mln euro). 

Gavdi Polska to teraz SD Worx SAP Solutions

Gavdi Polska zmienia nazwę i rozwija ofertę pod marką SD Worx SAP Solutions

Gavdi Polska, lider SAP HR w Polsce przejęty w październiku 2023 roku przez SD Worx – wiodącego w Europie dostawcę rozwiązań HR – zmienia nazwę i identyfikację wizualną. 

Teresa Olszewska powołana na stanowisko dyrektora zarządzającego SD Worx SAP Solutions

Teresa Olszewska powołana na stanowisko dyrektora zarządzającego SD Worx SAP Solutions

SD Worx, wiodący europejski dostawca rozwiązań HR, powołał Teresę Olszewską na stanowisko Dyrektora Zarządzającego ds. rozwiązań SAP. Teresa Olszewska będzie raportować do Toma Saeysa, Dyrektora Operacyjnego SD Worx. 

Talenty znikają po cichu. Na co zwrócić uwagę, by nie stracić najlepszych pracowników

Talenty znikają po cichu. Na co zwrócić uwagę, by nie stracić najlepszych pracowników

Dane zaprezentowane w raporcie „The Perfect Match” przygotowywanym przez SD Worx wskazują, że ponad 21,4 proc. Polaków zamierza odejść z dotychczasowego miejsca pracy i aktywnie szuka nowego pracodawcy. Na atrakcyjną ofertę od konkurencji czeka kolejne 33,7 proc. ankietowanych. Czy istnieją skuteczne sposoby na to, żeby przyciągnąć do siebie największe talenty, a obecnych pracowników zmotywować do aktywnego uczestniczenia w projektach?

Współpraca z SIGNIUS

Gavdi Polska (obecnie SD Worx SAP Solutions) i SIGNIUS nawiązują współpracę w celu digitalizacji akt pracowniczych

Gavdi Polska (obecnie SD Worx SAP Solutions) – lider w dziedzinie rozwiązań do zarządzania zasobami ludzkimi – i SIGNIUS, ekspert w branży podpisów elektronicznych, ogłaszają nawiązanie strategicznej współpracy. 

  • Previous
  • 1
  • Next