1. Home>

SD Worx Flo

Flo, międzynarodowa lista płac i integracja oprogramowania HR

Zarządzanie międzynarodową listą płac może być trudne - zwłaszcza w przypadku kilku dostawców płac w różnych krajach. Utrzymanie wszystkich danych na liście płac w stanie aktualnym i wolnym od błędów? To duże wyzwanie. Zamiast tego wybierz SD Worx Flo. Oszczędzaj czas i zasoby dzięki jednemu partnerowi w zakresie płac w całej Europie. Rozwijaj swoją firmę dzięki solidnej integracji zaufanego oprogramowania HR z naszymi wiodącymi międzynarodowymi rozwiązaniami w zakresie płac.

Wybierz Flo.

Skontaktuj się z nami
International payroll and HR software integration

Scentralizuj swoją międzynarodową listę płac i wykorzystaj swój HCM

Success
Wzmocnij swoje zespoły HR

Zoptymalizuj procesy płacowe i spraw, aby każdy pracownik był prawidłowo i terminowo opłacany we wszystkich krajach. Unikaj żmudnego, podatnego na błędy ręcznego wprowadzania danych i zmniejsz liczbę operacji poza cyklem.

Shield
Maksymalizacja bezpieczeństwa

Zapewnij bezpieczne przechowywanie wszystkich danych i plików płacowych oraz udostępnianie ich zgodnie z zasadą ograniczonego dostępu za pośrednictwem Flows, naszej platformy integracyjnej z certyfikatem ISAE 3000 i zgodnej z GDPR.

Expertise
Uzyskaj porady ekspertów

Utrzymuj stały kontakt z lokalnym konsultantem ds. płac oraz naszymi ekspertami ds. podatkowych i prawnych. Pomogą Ci oni znaleźć odpowiedzi na pytania i śledzić stale zmieniające się przepisy.

Analytics
Uzyskaj głęboki wgląd

Wykorzystaj w pełni swoje dane kadrowe i płacowe, łącząc je w zagregowane analizy dla wielu krajów i wysokiej jakości raporty zapewniające globalną widoczność płac.

Benefits
Zharmonizuj swoją listę płac

Zapewnij spójne świadczenie usług we wszystkich krajach, w których działasz i pozwól zespołom HR na interakcję w ramach jednego standardowego, intuicyjnego doświadczenia użytkownika.

Lokalne doświadczenie, globalne zarządzanie, bezproblemowa integracja

Managed Payroll Services

Zarządzane usługi płacowe

Zleć międzynarodowe listy płac naszym zespołom ekspertów, którzy zaspokoją unikalne potrzeby pracowników w danym kraju. Od szybko zmieniających się przepisów po różnice kulturowe i oczekiwania - Twoi lokalni konsultanci ds. płac znają je jak własną kieszeń. Polegaj na nich w kwestii dokładnej i zgodnej z lokalnymi przepisami listy płac w każdym cyklu.

  Platforma integracji HCM i płac

  Poznaj SD Worx Flows, odpowiedź technologii na lepsze międzynarodowe listy płac. Dzięki integracji zaufanego oprogramowania HR - takiego jak SAP SuccessFactors, Workday lub Oracle - z naszymi wiodącymi rozwiązaniami w zakresie międzynarodowych płac, platforma ta umożliwia wykorzystanie mocy automatyzacji przy jednoczesnej maksymalizacji obecnych inwestycji w HCM. Monitoruj cały proces płacowy dla każdego kraju online 24/7 i otrzymuj powiadomienia, gdy brakuje danych lub są one nieprawidłowe.

   Real-time data dashboards and reports

   Dane w czasie rzeczywistym

   Odkryj dokładne pulpity w SD Worx Flows, aby łatwo analizować wszystkie parametry płacowe w krajach, centrach kosztów i okresach czasu oraz pomiędzy nimi - od kosztów nadgodzin po nieobecności. Potrzebujesz szerszych raportów obejmujących również własne dane finansowe, cele sprzedażowe itp. Wyodrębnij potrzebne dane z SD Worx Flows, gotowe do wykorzystania w Twoich własnych pulpitach.

    Integrated Workforce Management

    Zarządzanie pracownikami

    Ale dlaczego na tym poprzestać? Dodaj rozwiązania Workforce Management do platformy SD Worx Flows, aby szybko przypisać właściwą osobę do właściwego zadania - za każdym razem. Zwiększ produktywność, oszczędzaj czas i unikaj błędów dzięki opartym na chmurze narzędziom, które ujednolicają lokalne zarządzanie czasem i obecnością, planowanie siły roboczej, zarządzanie zadaniami i zapewniają inteligentny wgląd w pracowników.

     Zharmonizuj swoją listę płac w całej Europie

      Wybierz Flo