1. Home>
 2. Wydarzenia>

39. edycja Kongresu Kadry

Nasza reprezentacja pojawiła się na 👉 Kongres Kadry - CAŁA KADRA DO JEDNEJ BRAMKI - jak grać, aby razem wygrać biznes 👈. Podczas dwóch intensywnych dni, mieliśmy okazję wziąć udział w panelu dyskusyjnym oraz wygłosić prezentację na temat naszego wewnętrznego narzędzia do zarządzania talentami, MyMove.

Kongres Kadry 4-5 czerwca 2024

Nagrany:

Lokalizacja:

Centrum Nauki Kopernik

Onboarding, który nie będzie końcem i rola jaką w procesie ma do odegrania ... biznes.

1/3 pracowników zaczyna szukać nowej pracy po 6 miesiącach od zatrudnienia. Czy tak wysoka rotacja wynika z zaniedbań ze strony HR? Nie! Potwierdzają to sami pracownicy. Zdecydowana większość z nich wskazuje na przedstawicieli biznesu, takich jak szefowie i koledzy z zespołu, jako osoby odpowiedzialne za ich wdrożenie. Jak więc sprawić, by wdrożenie stanowiskowe stało się kluczowym i skutecznym elementem onboardingu?

  Panel dyskusyjny podczas Kongresu Kadry 4-5 czerwca 2024

   Prezentacja SD Worx podczas Kongresu Kadry 4-5 czerwca 2024

    HR we współpracy z nowymi technologiami. Jak mądrze podejść do testowania i wdrażania

    Branża HR chętnie testuje i wdraża nowe technologie, a wachlarz cyfrowych narzędzi wspierających specjalistów z dziedziny kadr i płac jest bardzo szeroki. Nic dziwnego - dzięki digitalizacji łatwiej zarządzać procesami HR i analizować ich wyniki. Ale jak określić, które rozwiązania najlepiej odpowiadają potrzebom naszej firmy i zespołu?

    Nasze ekspertki, Paulina Zasempa, People Country Lead, oraz Joanna Pluta, Sales Manager, podzieliły się swoją wiedzą na temat skutecznego wdrażania nowoczesnych narzędzi.

    Podczas panelu przedstawiły:

    • jak skutecznie i sprawnie wdrożyć nowe technologie w dziale HR oraz jak się do tego przygotować,
    • jakimi procesami HR łatwiej zarządzać dzięki nowoczesnym narzędziom,
    • które działania można i warto zautomatyzować, a gdzie kompetencje i doświadczenie członków zespołu są niezastąpione.

     Opis wydarzenia

     "Partnerstwo jest powszechnie rozumiane jako dobrowolna i kooperacyjna relacja pomiędzy różnymi stronami, w której wszyscy uczestnicy ("partnerzy") zgadzają się pracować razem, aby osiągnąć wspólny cel lub podjąć specyficzne zadanie i dzielić ryzyko, odpowiedzialność, zasoby, kompetencje i korzyści.”  

     Od długiego czasu trwa dyskusja o tym, że biznes potrzebuje HR-u, że HR powinien rozumieć biznes i odpowiadać na jego potrzeby, oraz że niezbędna jest współpraca pomiędzy biznesem a HR-em. Temat ten jest przedmiotem wystąpień i rozmów na wielu spotkaniach i konferencjach, najczęściej bez udziału przedstawicieli biznesu.

     Celem 39. edycji Kongresu Kadry było pokazanie, że HR jest integralną częścią biznesu organizacji. 
     HR jest odpowiedzialny za istotny obszar, bez którego organizacja nie mogłaby świadczyć usług ani prowadzić produkcji. Ważnym elementem budżetu organizacji jest budżet HR (wynagrodzenia, inwestycje w rozwój itp.). Ten aspekt nie jest oderwany od biznesu.