1. Home>
  2. Wydarzenia>

Aktualizacja SAP SuccessFactors 1H 2024

Krótki webinar przedstawiający najważniejsze modyfikacje wprowadzone przez SAP do systemu SAP SuccessFactors na początku 2024 r.

Serdecznie zapraszamy!
Interview – Fokus: Roadmap für H4S4 in der Theorie

Data:

Godzina:

Co nowego w SAP SuccessFactors 1H 2024?

SAP SuccessFactors nieustannie się rozwija. Jeśli są Państwo ciekawi co nowego znajduje się w tej aktualizacji lub uważają, że chcieliby zmienić obecne procesy, dodając nowe funkcjonalności, to serdecznie zachęcamy do udziału w naszym Webinarium.   

Podczas spotkania omówimy najważniejsze modyfikacje wprowadzone przez SAP do systemu SAP SuccessFactors. Publikacja aktualizacji w systemie produkcyjnym nastąpi 18 maja 2024. 

Więcej szczegółów na temat agendy opublikujemy pod koniec kwietnia. 

Webinarium jest adresowane do Klientów firmy SD Worx HCM Poland (wcześniej Gavdi Polska S.A.), tj. organizacji, które korzystają z subskrypcji SAP SuccessFactors za pośrednictwem SD Worx HCM Poland (wcześniej Gavdi Polska S.A.) lub posiadają umowę na realizację usług konsultingowych lub serwisowych w obszarze SAP SuccessFactors. 

Uczestnictwo w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez SD Worx. 

Jeśli nie mogą Państwo wziąć udziału w webinarium, zachęcamy do kontaktu za pomocą systemu obsługi zgłoszeń serwisowych – pomożemy w ocenie ryzyka, uzyskaniu dodatkowych informacji lub wdrożeniu zmian.

    Serdecznie zapraszamy!

    Zarejestruj się na webinar