1. Home>
  2. Wydarzenia>

Aktualizacja SAP SuccessFactors 2H 2024

Krótki webinar przedstawiający najważniejsze modyfikacje wprowadzone przez SAP do systemu SAP SuccessFactors na końcu 2024 r.

Krótki webinar przedstawiający najważniejsze modyfikacje wprowadzone przez SAP do systemu SAP SuccessFactors na końcu 2024 r.

Serdecznie zapraszamy!
Aktualizacja SAP SuccessFactors Webinar

Data:

Godzina:

Co nowego w SAP SuccessFactors 2H 2024?

SAP SuccessFactors stale ewoluuje - przed nami kolejna, jesienna aktualizacja systemu z nowymi funkcjonalnościami i ulepszeniami. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, co nowego przynosi ta aktualizacja lub mają pomysły na zmianę obecnych procesów poprzez dodanie nowych funkcji, serdecznie zachęcamy do udziału w naszym webinarium.

Podczas spotkania omówimy główne zmiany wprowadzone przez SAP w systemie SAP SuccessFactors. Aktualizacja w systemie produkcyjnym planowana jest na listopad 2024 roku.

Webinarium jest skierowane do klientów firmy SD Worx HCM Poland, czyli organizacji korzystających z subskrypcji SAP SuccessFactors poprzez SD Worx HCM Poland lub posiadających umowę na usługi konsultingowe lub serwisowe z zakresu SAP SuccessFactors.

Udział w webinarium wymaga rejestracji i akceptacji przez SD Worx.

Jeśli nie mogą Państwo uczestniczyć w webinarium, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem systemu obsługi zgłoszeń serwisowych - pomożemy w ocenie ryzyka, udzielimy dodatkowych informacji lub wspomożemy wdrożenie zmian.

    Serdecznie zapraszamy!

    Zarejestruj się na webinar