1. Home>
 2. Wydarzenia>

Letnie porządki w HR, czyli jak uwolnić czas pracy Twojego zespołu?

Dowiedz się, jak poprzez nowoczesne narzędzia zarządzania czasem pracy możesz podnieść jakość doświadczenia Twoich pracowników.

Poznaj narzędzia zarządzania czasem pracy, które poprawią doświadczenie pracowników i pozwolą im skupić się na kluczowych zadaniach.

Zarejestruj się na webinar
Letnie porządki w HR - webinar

Data:

Godzina:

Dołącz do webinaru SD Worx 18 lipca 2024 roku o godzinie 10:00, gdzie w 45 minut dowiesz się jak poprzez nowoczesne narzędzia zarządzania czasem pracy możesz podnieść jakość doświadczenia Twoich pracowników i umożliwić Twoim zespołom skupienie się na ich kluczowych obowiązkach.

Digitalizacja firm jest nieunikniona. Dotyczy ona również procesów HR. Nadal jednak w wielu organizacjach pracownicy muszą wypełniać papierowe wnioski urlopowe, a procesy związane z ewidencją czasu pracy opierają się na obiegu tradycyjnych dokumentów i pracy manualnej. Utrudnia to realizację bieżących zadań biznesowych i sprawia, że zespoły nie poświęcają swojego czasu pracy na realizację strategicznych zadań dla firmy. 

Podczas spotkania pokażemy, jak poprzez proste narzędzie, Ty, Twoi menedżerowie i pracownicy (nawet ci pracujący projektowo lub rozporoszeni w różnych lokalizacjach) mogą mieć szybki i elastyczny dostęp do obsługi czasu pracy, kalendarzy, w tym zarządzania absencjami. 

  Zarejestruj się na webinar

   Webinar poprowadzą:

   Katarzyna Bodzioch

   Senior Solution Consultant HR/Payroll w SD Worx Poland

   Jest doświadczonym specjalistą HR, obecnie pracującym jako Senior Solution Consultant HR/Payroll w SD Worx Poland. Wcześniej pełniła funkcje HR Technology Consultant w Tamahris oraz Payroll Specialist Europe w IDEXX. Posiada również bogate doświadczenie zdobyte w Shell, gdzie pracowała przez niemal osiem lat, między innymi jako NL Payroll Functional Lead. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim w dziedzinie nauk sportowych, fizjologii i ruchu.

   Joanna Pluta

   Sales Manager w SD Worx Poland

   Posiada ponad 13-letnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu. W SD Worx Poland odpowiada m.in. za budowanie relacji z nowymi klientami oraz sprzedaż usług outsourcingu kadrowo-płacowego.

   Swoje doświadczenie zawodowe i znajomość branży HR budowała pracując m.in. dla Randstad Polska, gdzie przez 9 lat odpowiadała za rozwój rynku rekrutacyjnego na terenie południowej Polski. Zarządzała także zespołem 12 rekrutrów, współpracując blisko z biznesem.

   Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania w Katowicach oraz certyfikowanym trenerem biznesu.

   Jej pasją jest dostarczanie klientom wysokiej jakości usług i rozwiązań oraz wspieranie zespołów w osiąganiu celów.

    

    Katarzyna Bodzioch i Joanna Pluta