1. Home>
  2. O nas>

Informacje Prasowe

Zobacz najnowsze informacje prasowe SD Worx.

Hand holding wooden cube

Convista zwiększa wydajność HR dzięki SAP SuccessFactors i rozwiązaniom SD Worx

Obecna na rynku od 25 lat Convista, zdecydowała się na wdrożenie rozwiązania SAP SuccessFactors Performance & Goals we współpracy z SD Worx SAP Solutions.

PRTimesheet_1200x800

Aż 3 na 10 pracowników postrzega rejestrację czasu pracy jako źródło swojego stresu

3 na 10 pracowników stresuje rejestracja czasu pracy, ale ponad połowa Europejczyków uważa ją za klucz do lepszej organizacji i planowania zadań.

PR_TribePerkAcquisition_1200x800

SD Worx przejmuje startup TribePerk, aby rozszerzyć działalność na polskim rynku MŚP

SD Worx przejął polski startup TribePerk. Ta dynamicznie rozwijająca się firma oferuje zintegrowany pakiet rozwiązań HR w chmurze, w tym do obsługi listy płac, zadań kadrowych oraz rejestracji czasu pracy dla polskich MŚP.

AI_PR_1200x800_JPG.jpg

Co trzecia europejska firma zainwestowała już w sztuczną inteligencję

Jedna na pięć zatrudnionych w Europie pracowników boi się, że sztuczna inteligencja może zastąpić ją w większości zawodowych zadań. Z naszych badań przeprowadzonych wśród ponad 5 000 firm i 18 000 pracowników w 18 europejskich krajach wynika, że chociaż wdrożeń AI jest coraz więcej, to europejscy dyrektorzy ds. HR nie uważają jej za duże wyzwanie w 2024 roku. 

PR29424_1200x800

SD Worx finalizuje przejęcie rumuńskiego lidera rynku rozwiązań kadrowo-płacowych

SD Worx, wiodący europejski dostawca rozwiązań kadrowo-płacowych, pomyślnie sfinalizował przejęcie firmy Romanian Software S.R.L., lidera rynku rozwiązań kadrowo-płacowych i zarządzania kapitałem ludzkim (HCM) w Rumunii.

Balton usprawnia procesy kadrowo-płacowe we współpracy z SD Worx SAP Solutions

Balton usprawnia procesy kadrowo-płacowe we współpracy z SD Worx SAP Solutions

Balton we współpracy z SD Worx SAP Solutions (d. Gavdi Polska) wdrożył SD Worx HR Cloud. Jest to chmurowe rozwiązanie oparte na SAP SuccessFactors oraz autorskich narzędziach SD Worx SAP Solutions, które usprawniają procesy kadrowo-płacowe.  

PR23424_1200x800

SD Worx i Protime przedłużają współpracę z zespołem kolarskim do 2028 roku

Europejski dostawca usług HR SD Worx i europejski lider rynku rejestracji czasu pracy Protime przedłużają umowę sponsorską z zespołem kolarskim Team SD Worx - Protime do 2028 roku.

accountant-calculating-profit-with-financial-analysis-graphs

9 na 10 europejskich firm korzysta z zewnętrznych usług w zakresie płac. W Polsce ten trend dopiero się rozwija

Niemal 8% polskich firm samodzielnie zarządza swoimi listami płac, korzystając z własnych specjalistów i oprogramowania. Z kolei 2,5% organizacji całkowicie zleca proces naliczania płac podmiotom zewnętrznym. Aż 90% polskich firm (w skali kontynetu ten odsetek wynosi 83%) tylko częściowo decyduje się na outsourcing list płac, a częściowo stara się zarządzać nimi wewnętrznie. To wyniki nowego badania przeprowadzonego przez SD Worx, wiodącego europejskiego dostawcę usług HR, który przebadał ponad 5000 firm w 18 krajach w całej Europie. 

Protime, spółka zależna SD Worx, nabywa technologię SI i poszerza możliwości planowania czasu pracy pracowników

Protime, spółka zależna SD Worx, nabywa technologię AI i poszerza możliwości planowania czasu pracy pracowników

Protime, belgijski lider rynku rejestracji i planowania czasu pracy, przejął Sheepblue, oparte na sztucznej inteligencji oprogramowanie do tworzenia harmonogramów pracy. 

PR2722024_1200x800

SD Worx odnotowuje przychody przekraczające 1 mld EUR w 2023 r.

SD Worx, wiodący europejski dostawca rozwiązań HR, osiągnął w ubiegłym roku skonsolidowane przychody w wysokości 1,058 mld euro, co stanowi wzrost o 10% w porównaniu z rokiem 2022 (962,1 mln euro). 

Gavdi Polska to teraz SD Worx SAP Solutions

Gavdi Polska zmienia nazwę i rozwija ofertę pod marką SD Worx SAP Solutions

Gavdi Polska, lider SAP HR w Polsce przejęty w październiku 2023 roku przez SD Worx – wiodącego w Europie dostawcę rozwiązań HR – zmienia nazwę i identyfikację wizualną. 

Teresa Olszewska powołana na stanowisko dyrektora zarządzającego SD Worx SAP Solutions

Teresa Olszewska powołana na stanowisko dyrektora zarządzającego SD Worx SAP Solutions

SD Worx, wiodący europejski dostawca rozwiązań HR, powołał Teresę Olszewską na stanowisko Dyrektora Zarządzającego ds. rozwiązań SAP. Teresa Olszewska będzie raportować do Toma Saeysa, Dyrektora Operacyjnego SD Worx.