1. Home>
 2. SD Worx SAP Solutions>

Automatyzacja czynności operacyjnych

Potrzebujesz kompleksowo zarządzić powiadomieniami, np. automatycznie informować pracowników o kończących się badaniach lekarskich? Chciałbyś informować menadżerów o wygasających umowach terminowych albo zespół kadrowy o powrocie pracownika z dłuższej nieobecności? A może poszukujesz rozwiązania optymalizującego dystrybucję pasków płacowych lub innych dokumentów, ale Twoja firma nie wykorzystuje samoobsługi pracowniczej?

Dowiedz się więcej
Automation_Hero
SAP-Successfactors HXM Suite

Rozwiązania SAP

Technologia SAP i rozwiązania SAP HCM, SAP SuccessFactors, SAP Business Technology Platform/SAP Cloud Platform to podstawa naszej oferty wdrożeniowej. Obecnie oferowane są przez SAP pod wspólną nazwą SAP SuccessFactors HXM Suite, gdzie HXM to ‘Human Experience Management’. Oznacza to postawienie doświadczenia osoby – użytkownika systemu – jako najważniejszego podmiotu rozwiązania informatycznego. 

Konsekwencją tego założenia jest nacisk na przyjazny, intuicyjny interfejs, ujednolicanie podejścia do jego budowy (np. poprzez wykorzystanie technologii SAP Business Technology Platform i aplikacji SAP UI5 / FIORI) oraz dostarczanie funkcjonalności wspierających produktywność i elastyczne działanie. Zapraszamy na stronę SAP po więcej informacji o SAP Success Factors HXM Suite.

  Reminder

  SD Worx Reminder

  Automatyzacja procesu dystrybucji informacji i dokumentów do pracowników, czy też współpracowników. SD Worx Reminder to rozwiązanie do generowania powiadomień mailowych (opcjonalnie SMS-owych) i kierowania ich do różnych odbiorców na podstawie danych zapisanych w systemie SAP. 

  • Automatyczne generowanie powiadomień wraz z załącznikami na podstawie danych z systemu SAP, np. o naliczonym wynagrodzeniu, dostępności PIT czy innych dokumentów 
  • Możliwość elastycznego zarządzania treścią powiadomień dla konkretnych grup odbiorców​ 
  • Łatwość tworzenia i konfigurowania powiadomień pod kątem daty, treści oraz wysyłanych załączników
  Dowiedz się więcej
  HR-Expertin verwaltet den kompletten Lebenszyklus von HR-Dokumenten digital