1. Home>
 2. Wydarzenia>

Paulina Zasempa podczas Expo HR

Cyfryzacja i nowe technologie w HR. Posłuchajcie prezentacji Pauliny Zasempy, People Country Lead – Poland and CEE w SD Worx Poland podczas tegorocznej edycji Expo HR 🤝

Obejrzyj wystąpienie Pauliny
Paulina Zasempa na Expo HR
Expo HR - Paulina Zasempa

  O wystąpieniu:

  Cyfryzacja i nowe technologie w HR. Jak nadążać za zmianami i trendami oraz czerpać korzyści z nowych rozwiązań w świecie HR? 

  W dynamicznie zmieniającym się świecie pracy, gdzie technologia i globalizacja kształtują nową rzeczywistość, działy HR muszą nie tylko dostosować się, ale także przewodzić zmianom. Od rosnącej roli sztucznej inteligencji i automatyzacji w rekrutacji oraz zarządzaniu talentami, po coraz większe znaczenie dobrostanu pracowników – krajobraz HR ewoluuje w szybkim tempie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystąpienia Pauliny Zasempy, People Country Lead – Poland and CEE w SD Worx Poland, gdzie podzieliła się naszymi wnioskami i spostrzeżeniami na temat tego, jak będzie się zmieniał świat HR w 2024 roku. 

   Wypełnij formularz, aby uzyskać dostęp do nagrania

    O wydarzeniu:

    EXPO HR

    13 lutego 2024 | Warszawa, Centrum Nauki Kopernik

    Expo HR to prestiżowe wydarzenie dedykowane profesjonalistom zajmującym się zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz wszystkim zainteresowanym innowacyjnymi rozwiązaniami w obszarze HR. Wydarzenie to stanowi niepowtarzalną okazję do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz zapoznania się z najnowszymi trendami w zakresie HR. Łączy również praktyków HR z liderami rynku rozwiązań wspierających pracę zespołów HR w tworzeniu wspaniałych miejsc pracy.

     Expo HR