1. Home>
PM_BL2_1200x814
Blog

5 kroków niezbędnych do stworzenia miejsca pracy opartego na umiejętnościach

Tradycyjnie przyjęło się, że praca oznacza wypełnianie zadań zgodnie z opisem stanowiska. Jednak coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z ograniczeń płynących z takiego schematu i zamiast tego przekształca się w miejsce pracy oparte na umiejętnościach. Jeśli wydaje Ci się, że to ogromna zmiana, nie panikuj! Oto pięć kroków, od których warto zacząć.

5.12.2023
Equality
Blog

Równość płac w firmie - cztery wskazówki jak ją osiągnąć

Jak płace kobiet i mężczyzn różnią się w Twojej firmie? Równość wynagrodzeń to klucz do rozwoju. Nasz CPO dzieli się wskazówkami na ten temat.

28.11.2023
Rethinking talent strategy
Blog

4 powody, dla których warto zrewidować swoją strategię zarządzania talentami

Czy Twoja strategia zarządzania talentami jest odporna na zmiany? Oto 4 powody, dla których warto ponownie ją rozważyć oraz porady, jak je właściwie zastosować.

22.11.2023
Angestellte nutzt die automatisierten HR Prozesse von SD Worx
Blog

Ewolucja miejsca pracy: digitalizacja w 4 krokach

Wprowadzenie technologii do HR i płac jest nieodzowna w budowaniu nowoczesnego miejsca pracy. Zanim rozpoczniemy ten proces, warto rozważyć kilka kwestii.

15.11.2023
Career empowerment
Blog

Jak wprowadzić kulturę rozwoju kariery w organizacji?

Ekspert ds. HR, Jan Laurijssen, spotyka się z prof. Ans de Vos ze Szkoły Zarządzania w Antwerpii, aby omówić kwestię wzmacniania pozycji pracowników na ich drodze do kariery.

14.11.2023
Mann nutzt die neueste Technologie von SD Worx zur Personalsuche und​ Personaleinstellung​
Blog

Sztuczna inteligencja: Nowa odsłona rekrutacji

Praca rekrutera nie jest łatwa. Często dni pracy specjalistów z tej branży są bardzo intensywne i pełne wyzwań oraz piętrzących się zadań związanych z koniecznością znalezienia i pozyskania najwyższej jakości talentów. Z pomocą przychodzi im sztuczna inteligencja i automatyzacja procesów.

7.11.2023
Jak nie utonąć w danych? 3 korzyści analizy płac
Blog

Jak nie utonąć w danych? 3 korzyści analizy płac

3 korzyści analizy płac z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Wydajność, entuzjazm pracowników i oszczędności. Dowiedz się więcej w naszego artykułu.

31.10.2023
Paperless-Payroll_1200_800
Blog

Zalety cyfrowego naliczania płac

Cyfrowe naliczanie płac to mądre biznesowo posunięcie oraz jest przyjazne dla środowiska. Dlaczego? Dowiedz się z naszego artykułu.

24.10.2023
futuristic blog post6
Blog

Jak sztuczna inteligencja wpływa na doświadczenia pracowników?

W zależności od tego, kogo zapytasz, sztuczna inteligencja jest naszym zbawieniem, apokalipsą, rewolucją w branży lub modnym trendem. Jedno jest pewne, od czasu uruchomienia ChatGPT w listopadzie 2022 r. temat AI nie cichnie. Co to rozwiązanie oznacza dla HR? Oto pięć przypadków użycia generatywnej sztucznej inteligencji, które pokazują, co AI może – i czego nie potrafi – zrobić dla HR w Twojej firmie i Twoich pracowników.

11.10.2023